Hudba

8. března 2011 v 14:48 | eliskahamerska
Ahoj. Takže jak už jsem vám říkala milí čtenáři mám tu pro vás nový blog.. ale nejen nový blog ale i nové věci. Tak začneme třeba u hudby co říkáte? Jakej máte třeba rádi styl hudby..Pop, Rock, Rep, atd. (Můžete napsat do komentářů)
Já mám třeba ráda ten pop. Rock, a možná že by se našli další. Ale přece každému se líbí něco jiného. Zkoušeli jste třeba uý někdy vytvořit nějakou písničku? Ne? Tak jestli chcete připravila jsem tu pro vás soutěž o nekrásnější složenou písničku. (a prosém ať je opravdu od vás složená) Vyhlásíme vítěze a předáme mu zde diplom. A k tomu mu přidáme ještě nějakou tu hudbu aby to nebylo tak holé.. TAKŽE TO ZTRUČNÍM..
Tento článek je o hudbě a o stylu hudby který máte rádi. Řekla jsem vám tedy napsala jaký mám ráda já styly hudby a tak jsem pro vás vytvořila SOUTĚŽ která se jmenuje *Nejkrásnější písnička*. Kdo složí nekrasnější písničku.... a ještě upřesním napište slova a udělejte hudbu a nebo jestli chcete tak složte jen nějaká nová slvoa k nějaké písničce. (ne vulgární ani sprostá) a pak mi napište své:JMÉNO
EMAIL
A NÁZEV PÍSNĚ
poslat na email: www.kvikvikblogik@gmail.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama