Srpen 2010

VYHRAJ!

26. srpna 2010 v 18:54 | eliskahamerska
Čau. V anketě klikněte na to co se vám líbí a můžeš něco vyhrát. Ale nesmíš
mi zapomenout napsat email jinak ti nemůžu zdělit co jsi vyhrál. Tak zkus to!

high school musical

26. srpna 2010 v 12:11 | eliskahamerska

HIGH SCHOOL MUSICAL

Muzikál ze střední (anglicky: High School Musical) je úspěšný americký film. První díl byl odvysílán 20. ledna 2006, třetí díl jsme mohli v našich kinech poprvé vidět 4.prosince 2008.
Velmi úspěšný byl i soundtrack, který byl nejprodávanějším albem roku 2006

school
Hlavní postavy ve filmu jsou Troy Bolton (Zac Efron), kapitán basketbalového mužstva Wildcats - "Tygři" a Gabriella Montez (Vanessa Hudgens), intelektuálka kterou zajímá matematika a vědy. Společně se chtějí zúčastnit školního muzikálu, jejich rivaly jsou Sharpay Evans (Ashley Tisdale) a její bratr Ryan Evans (Lucas Grabeel). Další důležitou postavou je "Kelsi Nielson" (Olesya Rulin), která ke školnímu muzikálu skládá hudbu.
Troy s Gabriellou se potkají o zimních prázdninách, na silvestrovském večírku, kde je vyberou do karaoke soutěžě, kde zpívají píseň Start of Something New. Od té doby, co se potkají i ve škole, mají k sobě zvláštní vztah. Troy se ale bojí říct svým kamarádům, že umí zpívat a tak to drží v tajnosti. Dokud si ale jejich největší nepřátelé Sharpay a Ryan Evans, kteří v divadle září už od malička, nevšimnou jejich zájmu na školním muzikálu. Při zkouškách na hlavní roli, jsou tito dva jasní vítězové, dokud nezpívá Troy a Gabriella, a tak se uskuteční druhé kolo. Ale basketbalový tým a tým "chytrých" to jen tak nechtějí nechat, a tak na udělají past, do které se Troy chytne a Gabriella slyší Troye, jak říká, že už mu na ní nezáleží. Troy však neví, že to Gabriella slyšela a tak je překvapen, když se mu vyhýbá a odmítá jít na druhé kolo. Oba dva jsou smutní, a tak se nejlepší kamarád Troye, Chad s kamarádkou Gabrielly, Taylor, rozhodnou udělat něco s tím, aby se tak netrápily a dali se zase dohromady. Troy souhlasí, ale Gabriela se nedá tak lehce přemluvit. Troy se staví u Gabrielly doma, ale ta se zapře, že si píše úkoly, ale Troy se nenechá jen tak odbýt, a tak jí začne volat. Gabriella si rozsvítí v pokoji a Troy vyleze na její balkón, kde ji zazpívá kousek písničky, u které se seznámili. Od toho dne spolu začnou trénovat na druhé kolo. Ale bohužel je uslyší Sharpay a Ryan, a vědí, že pokud by se druhé kolo přesunulo na další den, ani jeden z nich by to nestihl, protože Gabriella má desetiboj, a Troy zápas v basketbalu. Snaží se proto přemluvit paní profesorku, aby druhé kolo přesunula, což se jim nakonec povede. Tygři a Gabriela s Taylor však neztrácejí hlavu a podaří se jim udělat zkrat v tělocvičně a zároveň ukončit desetiboj, a tak můžou zpívat. Všem se jejich píseň líbí, a tak dostanou role. Konec se odehrává na hřišti, kdy Tygři vyhrají zápas a vše končí písní, o tom že sny se mohou vyplnit.

school

Disney Channel

26. srpna 2010 v 12:02 | eliskahamerska

DISNEY CHANNEL

Disney Channel je dětská televizní stanice v České republice, Maďarsku a na Slovensku, která vysílá od 19. září 2009. Je zaměřena na věkovou kategorii 3-6 let v bloku Playhouse Disney a na 6-14 let v normálním vysílání.

Disney

VYSÍLÁNÍ

Disney Channel poskytuje českým divákům program zahrnující živá vystoupení hvězd jako Hannah Montana nebo kapela Jonas Brothers, seriálový hit Phineas a Ferb a filmy z produkce Disney Channel Original Movies, jak například Muzikál ze střední či Camp Rock.
Kanál zároveň uvádí každodenní programový blok Playhouse Disney s velkým počtem zábavně-naučných pořadů, pro předškolní děti, který bude obsahovat celosvětové hity jako Mickeyho Klubík a Mistr Manny. Kanál na českém trhu nabízí pouze dabované programy

Asley Tisdale

26. srpna 2010 v 11:58 | eliskahamerska

ASLEY TISDALE


Ashley Michelle Tisdale (* 2. července 1985) je americká herečka, zpěvačka a televizní producentka, která se proslavila díky ztvárnění dívky od stánku s bonbóny Maddie Fitzpatrick v seriálu Disney Channel Sladký život Zacka a Codyho a záporňačky Sharpay Evans ve filmech High School Musical. Tato role požadovala, aby nahrála několik písní na filmový soundtrack. Ashley se stala první zpěvačkou, která na Billboard Hot 100 debutovala se dvěma písněmi současně s "What I've Been Looking For" a "Bop To The Top" , obě z prvního High School Musical soundtracku.
Po jejím prvním účinkování v High School Musical, podepsala nahrávací smlouvu s Warner Bros a zahájila sólovou hudební kariéru. Její debutové album Headstrong, bylo uvedeno na trh v únoru 2007, debutovalo u čísla pět v USA, s prodejem 64 000 kopií a později bylo Recording Industry Association of America oceněno jako "Zlaté". Druhé studiové album Guilty Pleasure, byl vydáno v roce 2009. Ashley dabuje také významnou roli Candace Flynn v seriálu Disney Channel Phineas a Ferb a také si v roce 2008 zahrála v televizním film Picture This a v roce 2009 v celovečerním filmu Aliens in the Attic.

Asley

Filmy

RokNázevRolePoznámky
1998Život broukaBorůvkový skautDabing
2001Donnie DarkoKim
Nathan's ChoiceStephanie
2002The Mayor of Oyster BayJenniferTV film
2006High School MusicalSharpay Evans
Šepot srdceYuko HaradaDabing
2007High School Musical 2Sharpay Evans
Bring It On: In It to Win ItSamu sebePouze na DVD
2008Picture ThisMandy GilbertTaké jako výkonný producent
High School Musical 3: Maturitní ročníkSharpay Evans
2009Aliens in the Attic
Bethany Pearson                                                

Selena Gomez

21. srpna 2010 v 18:26 | eliskahamerska

SELENA GOMEZ

Selena Marie Gomezová (* 22. července 1992) je americká herečka a zpěvačka známá pro její ztvárnění Alex Russo v seriálu Disney Channel Kouzelníci z Waverly, který obdržel cenu Emmy. Zahrála si v televizních filmech A zase jedna popelka a Program na ochranu princezen.
Zahrála si jednu z dětských rolí v seriálu Barney & Friends. V roce 2008, podepsala nahrávací smlouvu s Hollywood Records, a nahrála písně k soundtrackům Tinker Bell, A zase jedna popelka a soundtrackům seriálu Kouzelníci z Waverly. Její kapela, Selena Gomez & The Scene, vydala své debutové album Kiss & Tell dne 29. září 2009.
Selena

Herecká kariéra

Svoji hereckou kariéru zahájila ve svých sedmi letech s rolí v dětském televizním seriálu Barney & Friends. Získala roli Gianny v sedmém a osmém pokračování seriálu.[6] Účinkovala také v různých reklamních spotech firem Wal-Mart, Hasbro a T.G.I. Friday's.[7] V roce 2003 získala malou roli ve filmu Spy Kids 3D. Objevila se i v televizním filmu Walker, Texas Ranger: Trial By Fire. Ve stejném roce získala i svou první hlavní filmovou roli, když ztvárnila postavu Emily Grace Garcia ve filmu Brain Zapped.[8]
V roce 2004 ji objevila společnost Disney v rámci prvního celosvětového castingu.[6] Účinkovala v seriálu The Suite Life of Zack & Cody jako Gwen, ve třech epizodách seriálu Hannah Montana jako Mikayla. V roce 2007 vyhrála casting pro roli Alex Russo v seriálu společnosti Disney Wizards of Waverly Place, jehož premiéra se uskutečnila v roce 2007.
Během roku 2008 účinkovala ve dvou celovečerních filmech; v animovaném filmu Horton Hears a Who! spolu se Samanthou Droke a v pokračování filmu A Cinderella Story s názvem Another Cinderella Story. Ve stejném roce vyhrála casting pro roli Carter v připravovaném filmu Princess Protection Program.[9]
V roce 2008 také uzavřela smlouvu se společností Hollywood Records a v současnosti nahrává své debutové album, které by mělo být uvedeno na trh v roce létě 2009.[zdroj?]
V témže roce založila vlastní produkční společnost July Moon Productions. Ve spolupráci s XYZ Films by pro ni měla zajistit další herecké příležitosti.[10]
sel

TAK TO JE SELENA GOMEZ